PHOENIX CONTACT QUINT-DC-UPS/24DC/20A UNINTERRUPTIBLE POWER SUPPLY
SKU: AMT-AUT-540
In stock (2 units)
Condition
Used
Type
QUINT-DC-UPS/24DC/20A
Order No
Serial No
Description
Uninterruptible Power Supply
Rev
04
Date
07/04
Input
24V--_/22A
Operational Voltage
22.5-30V
Output
24V--_/20A
Nominal output current (IN)
20A
Nominal output voltage
24VDC